Obsługa klienta


PŁATNOŚCI

 

 


 

Chcemy zaoferować Ci różne opcje płatności, abyś wybrała tę najwygodniejszą dla Ciebie. Jeśli:

 

- najbardziej lubisz przelew - dokonaj go tradycyjnie lub online. Którąkolwiek metodę wybierzesz, zasada jest ta sama: prosimy Cię o dokonanie przelewu w ciągu 1 dnia od złożenia zamówienia na numer rachunku w lov-e-mailu, który wyślemy do Ciebie z potwierdzeniem zakupu.

 

- wybierasz kartę kredytową - zrób to w systemie szybkich płatności elektronicznych PayU. Po złożeniu zamówienia wyślemy Ci lov-e-mail z potwierdzeniem o dokonanej płatności. W ten sposób upewnimy Cię, że płatność została zrealizowana z powodzeniem i piękno jest już w drodze do Ciebie.

 

- płatność za pobraniem - piękna przesyłka powita Cię u progu Twoich drzwi. Pamiętaj o przygotowaniu się na jej wizytę.

 

 


 

TERMIN I KOSZT TRANSPORTU 

 


 

W ciągu 24 godzin od zaksięgowania Twojej płatności, możesz być pewna, że Twoja przesyłka jest już w drodze. Powinna do Ciebie dotrzeć w ciągu 1-3 dni po nadaniu. Na pewno zrozumiesz, jeśli w okresie świątecznym lub w wypadku długich weekendów, paczce zajmie więcej czasu, by do Ciebie dotrzeć.

 


 

ZWROT/WYMIANA/REKLAMACJE

 


 

Istnieje możliwość, że zamówienie z jakichś powodów nie spełni Twoich oczekiwań i oczywiście liczymy się z tym. Wiedz, że nie chcemy Cię zawieść i dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ścieżkę powrotną, abyś mogła zwrócić nam przesyłkę i wymienić na taką, która sprawi Ci radość.

W ciągu 3 dni od otrzymania przesyłki, wypełnij formularz reklamacji i wyślij go do nas. Następnie nadaj nieużywany kosmetyk, a my zaproponujemy Ci 2 możliwości: zwrot kosztów lub zamianę na nowy produkt. Każdą reklamację rozpatrzymy w przeciągu 14 dni, odkąd nam ją zgłosisz. Mamy nadzieję, że jeśli dojdzie do takiej sytuacji, dasz nam drugą szansę.

 


 

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

 


 

Bezpieczeństwo zakupów to absolutna podstawa i zadbaliśmy o Twój komfort pod każdym względem. Twoje dane są całkiem bezpieczne dzięki stosowaniu protokołu SSL (Secure Socket Layer v3). To zabezpieczenie, które pozwala na zaszyfrowanie danych, które przepływają między Tobą a nami. Dotyczy to zarówno składania przez Ciebie zamówienia, jak i zapisywania się do naszego Lovelettera.

 

 


 

WYŚLEDŹ PACZKĘ

 


 

Podpatruj, jak zbliża się do Ciebie wymarzona przesyłka! Umożliwiamy Ci podgląd w realnym czasie, dzięki któremu dowiesz się jak niewiele dzieli Cię już od radości. Wystarczy, że poniżej wpiszesz numer przesyłki, który znajduje się w lov-e-mailu z potwierdzeniem wysłania, jakie Ci przyślemy.

pixel