O produktach

Chcemy abyście wiedziały, że ceny naszych produktów wynikają przede wszystkim z limitowanej ilości. Niektóre kosmetyki, nie posiadają niestety pudełka, ale nie straciły swoich właściwości i możesz być pewna, że zawsze poinformujemy Cię o tym na karcie produktu.

Oczywiście, na tych produktach mogą występować drobne rysy ale są takie same jak te, ktore mozesz zobaczyc na swoich kosmetykach po kilku dniach noszenia w torebce.

Mamy także w ofercie produkty, których opakowanie uległo uszkodzeniu podczas transportu i również Ci o tym powiemy a nawet pokażemy jego zdjęcie.

Cała reszta, kosmetyków jest oczywiście nienaruszona, w opakowaniach i bez rys, więc mogą być idealnym pomysłem na prezent dla Twojej najbliższej osoby albo poprostu dla Ciebie.
All

Nie mamy przed Tobą żadnych tajemnic, więc jeśli masz pytania, pisz do nas śmiało.

Zaufanie jest dla nas bowiem najważniejsze a radość i Twój uśmiech na twarzy - bezcenny.

 

prosto z serca <3
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel