BLENDERY
Znalezione produkty - 1 do 4 (łącznie 4) |

Silikonowe gąbki do makijażu

Kluczem do pięknie i naturalnie rozświetlonej cery oraz estetycznego makeup’u jest użycie odpowiedniej gąbki do makijażu. LoveBlender to specjalnie zaprojektowany aplikator, który jest idealnie gęsty i miękki. Dzięki niemu nakładanie makijażu nigdy nie było łatwiejsze. LoveBlender pozwala uzyskać zdrowy i pełny witalności wygląd skóry. Został również wzbogacony witaminą młodości (E). Na mokro znakomicie współpracuje z podkładami, korektorami, bronzerami czy rozświetlaczami w płynie, natomiast lekko wilgotny sprawdzi się do kremów oraz pudrów. Do jego produkcji wykorzystano innowacyjną technologię “natural oil protection”, która zapewnia optymalny poziom nawilżenia skóry oraz chroni ją przed utratą cennej warstwy lipidowej. W Lovenue znajdziesz go również w wersji MINI.

Oferujemy również SiliBlender. W odróżnieniu od jej tradycyjnego odpowiednika innowacyjna silikonowa gąbka do makijażu nie ma porów. Swoją renomę zawdzięcza absolutnie gładkiej powierzchni, która pozwala perfekcyjnie rozprowadzić podkład, korektor czy rozświetlacz. Silikonowy aplikator nie “pochłania” kosmetyków, dzięki temu jest bardzo ekonomiczny. Świetnie radzi sobie z trudnodostępnymi miejscami gwarantując nieskazitelny efekt. Może spróbujesz?

Widoki
Sortuj po:
Widoki normallist
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel